Odaberi državu za dostavu paketa

Kao novo

Revoltage UDPS2025 Sklopiv stalak za klavijature Black

3,75

Kod proizvoda: 988447

Kao novo

Revoltage UDPS2025 Sklopiv stalak za klavijature Black

3,75

Kod proizvoda: 988447

30,70 €
Kao novo
Proizvod koji nikada nije izložen niti korišten. Proizvod je u 100% stanju, ali pakiranje može imati manje vizualne nedostatke zbog rukovanja tijekom skladištenja ili transporta. Pogodno za one koji traže proizvod visoke kvalitete po povoljnoj cijeni, bez kompromisa u funkcionalnosti ili performansama. Proizvod je pokriven punom zakonskom garancijom.
Na skladištu 1 kom
Sklopiv stalak za klavijature
 Revoltage UDPS2025 Sklopiv stalak za klavijature Black (Kao novo)

Revoltage UDPS2025 Sklopiv stalak za klavijature Black

30,70 €
Ovaj stalak za digitalni klavir izrađen je od izdržljivog željeza i osmišljen je za podršku klavijatura s 54 ili 61 tipkom i digitalnih klavira. S elegantnom crnom završnom obradom savršen je i za kućnu upotrebu i za nastupe uživo. Postolje je visoko 63 cm, s gornjom širinom od 82 cm, idealno za sigurno držanje vašeg klavira. Šira donja baza ima...
  • Kompatibilno sa: Keyboard
  • Podesiva visina: Nije
  • Materijal: Čelik
  • Kapacitet utovara: 80 kg

Revoltage UDPS2025 Sklopiv stalak za klavijature Black

Kao novo
Proizvod koji nikada nije izložen niti korišten. Proizvod je u 100% stanju, ali pakiranje može imati manje vizualne nedostatke zbog rukovanja tijekom skladištenja ili transporta. Pogodno za one koji traže proizvod visoke kvalitete po povoljnoj cijeni, bez kompromisa u funkcionalnosti ili performansama. Proizvod je pokriven punom zakonskom garancijom.

Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:

Ovaj stalak za digitalni klavir izrađen je od izdržljivog željeza i osmišljen je za podršku klavijatura s 54 ili 61 tipkom i digitalnih klavira. S elegantnom crnom završnom obradom savršen je i za kućnu upotrebu i za nastupe uživo. Postolje je visoko 63 cm, s gornjom širinom od 82 cm, idealno za sigurno držanje vašeg klavira. Šira donja baza ima širinu od 104 cm, pružajući izvrsnu stabilnost, dok dubina od 43 cm osigurava čvrst i uravnotežen temelj.


S težinom od 5,1 kg, stalak nudi ravnotežu između prenosivosti i izdržljivosti. Može se jednostavno sastaviti i rastaviti, što ga čini odličnom opcijom za glazbenike koji trebaju transportirati svoju postavu ili za one koji traže pouzdan stalak za korištenje kod kuće. Dizajn osigurava siguran oslonac vašeg instrumenta, omogućujući vam da se usredotočite na svoju izvedbu.


  • Materijal: željezo za izdržljivost
  • Dimenzije: Visina 63 cm, gornja širina 82 cm, donja širina 104 cm, dubina 43 cm
  • Prikladno za: klavijature s 54/61 tipkom i digitalne klavire
  • Neto težina: 5,1 kg
  • Boja: Crna

Namjena

Tip

Stalak

Kompatibilno sa

Keyboard

Broj instrumenata

1

Opcije

Podesiva visina

Nije

Svojstva

Kapacitet utovara

80 kg

Boja

Crna

Materijal

Materijal

Čelik

Dimenzije i težina

Height (mm)

630

Širina (mm)

820

Dubina (mm)

430

Težina

5,1 kg

Zemlja

Zemlja podrijetla

Kina

3,75 / 5

Na temelju broja ocjena: 4

5 2
4 1
3 0
2 0
1 1

Sve ocjene dolaze od provjerenih kupaca koji su proizvod kupili od nas u prošlosti.

H

Heureka.sk

sk Zastava

Slovačka

07.05.2025

Odporúča produkt

Zakúpený stojan Revoltage UDPS2025, v popise uvádzaný pre 61 klávesové nástroje. Perfektne sedí pod môj 88 klavesový Roland FP-30X (taktiež zakúpený v Muziker), ktorý má pomerne úzku spodnú základňu. Podobné stolové stojany sú pre Roland FP-30X príliš velké, ,,nezmiznú" pod pianom (okrem Roland KS-13, avšak s cenou 4 x vyššou ako Revoltage). Pri tomto stojane nič nepretŕča do bokov, vpredu alebo vzadu, žiadne tyče, ani vrchná konštrukcia. Dokonalé. Pevný, stabilný. Môžte použiť aj dodané istiace popruhy zo skrutkami na zaistenie piana zospodu, všetko sedí aj na môj 88 klávesový nástroj. Pri skladaní je nutné stojan poskladať do požadovaného tvaru s uvoľnenými skrutkami, a až nakoniec všetko podoťahovať. Keďže Roland FP-30X má hrubé telo, vo výsledku je klávesnica pomerne vysoko. Nutné mať výškovo nastaviteľnú stoličku. Osobne vyhovuje. (pre deti a nížších ľudí by to mohol byť problém) Pomer Cena / Dizajn / Funkčnosť - som veľmi potešený z tejto volby.

Preporučuje proizvod

Kupljen stalak Revoltage UDPS2025, naveden u opisu za klavijature sa 61 tipkom. Savršeno stane ispod mog Roland FP-30X sa 88 tipki (također kupljen od Muzikera), koji ima relativno usku donju bazu. Slični stolni stalci su preveliki za Roland FP-30X, ne "nestaju" ispod klavira (osim Roland KS-13, ali s cijenom 4 puta većom od Revoltagea). S ovim stalkom ništa ne strši sa strane, sprijeda ili straga, nikakve šipke, niti gornja konstrukcija. Savršeno. Čvrsto, stabilno. Također možete koristiti priložene trake za pričvršćivanje s vijcima za pričvršćivanje klavira odozdo, sve odgovara mom instrumentu s 88 tipki. Prilikom sklapanja potrebno je stalak sklopiti u željeni oblik s otpuštenim vijcima, pa tek onda sve zategnuti. Budući da Roland FP-30X ima debelo tijelo, klavijatura je zbog toga relativno visoka. Potrebno je imati stolicu s podesivom visinom. Osobno mi odgovara. (za djecu i niže osobe ovo bi mogao biti problem) Omjer cijene / dizajna / funkcionalnosti - jako sam zadovoljan ovim izborom.

Automatski prijevod

Ova ocjena se ne može prevesti.
M

Markos M.

si Zastava

Slovenija

18.03.2025

I

Ismail S.

bg Zastava

Bugarska

20.10.2024

I

Ivan V.

si Zastava

Slovenija

06.10.2024

Super odlično stabilno stojalo za dokaj realen denar, sicer ga ne bom uporabljal za klavijaturo, ker je po mojem bolj namenjen za stage piano kot recimo KORG D1, ampak ga bom uporabljal za elektronske bobne Alesis strike multipad, kar je za mene osebno veliko boljša rešitev od original stojal za multipade, se samo pritrdi Rolandov nosilec za multipade ki je sicer malo dražji in to je to. Že sem stestiral zadevo in kaže da bo to OK, lahko bi se to stojalo prodajalo tudi kot. namenjeno za elektronske multipade z priloženim nosilcem seveda. Edino pri sestavljanju je potrebno nekaj več fizične moči. Glede prenašanja na koncerte pa jaz to stojalo nebi nikoli razstavljal, ampak če je možno bi ga direktno sestavljenega transportiral. Bom mogoče kasneje kupil še eno stojalo tudi za Korg D1, če bo cena še naprej ugodna.

Super odličan stabilan stalak za prilično prave novce, inače ga neću koristiti za klavijaturu jer mislim da je više za pozornicu nego recimo KORG D1, ali ću ga koristiti za Alesis strike multipad elektronske bubnjeve koji je meni osobno puno bolje rješenje od originalnog stalka za multipad, samo je priložena Rolandova podrška za multipad koja je inače malo skuplja i to je to. Kućište sam već isprobao i čini se da će biti OK, ovaj stalak bi se mogao i prodati kao namijenjen elektroničkim multipadovima s priloženim držačem, naravno. Jedino treba malo više fizičke snage pri sastavljanju. Što se tiče transporta na koncerte, ovaj stalak nikada ne bih rastavljao, ali ako je moguće prevozio bih ga direktno montiranog. Možda kasnije kupim još jedno postolje za Korg D1 ako cijena i dalje bude povoljna.

Automatski prijevod

Ova ocjena se ne može prevesti.

Dokumenti

Informacije o proizvođaču
Proizvođač:
Muziker a.s
Drieňova 1H, 82101, Bratislava, Slovačka
Odgovorna osoba:
Muziker a.s
Drieňova 1H, 82101, Bratislava, Slovačka
Sigurnosne upute

Za odgovarajuće sigurnosne upute za proizvod pogledaj upute za uporabu