Turbosound TS-15W300/8A Bas zvučnik / Subwoofer
5/5
Kod proizvoda: 813520
Kao novo
Akcija
5/5
Kod proizvoda: 813520
- 16 %
Kao novo
Na skladištu 1 kom
Bas zvučnik / Subwoofer Turbosound TS-15W300/8A Bas zvučnik / Subwoofer (Kao novo)
- 16 %
15-inčni TS-15W300/8A niskofrekventni drajver pruža čvrste i snažne basove i nosi do 1200 W vršnog izlaza (300 W RMS), s frekvencijskim rasponom koji se proteže od 46 Hz do 3 kHz. Okvir od tlačno lijevanog aluminija iznimno je krut i lagan, što ga čini idealnim za korištenje kao zamjenski drajver – ili za postavljanje u posebno dizajnirana...
  • Tip: Bass, PA
  • Snaga: 1200 W
  • Impedancija: 8 Ohm
  • Raspon frekvencija: 46 Hz - 3 kHz
  • Promjer: 15"
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
15-inčni TS-15W300/8A niskofrekventni drajver pruža čvrste i snažne basove i nosi do 1200 W vršnog izlaza (300 W RMS), s frekvencijskim rasponom koji se proteže od 46 Hz do 3 kHz. Okvir od tlačno lijevanog aluminija iznimno je krut i lagan, što ga čini idealnim za korištenje kao zamjenski drajver – ili za postavljanje u posebno dizajnirana višesmjerna kućišta PA i subwoofera.
Namjena
Tip
Bass, PA
Svojstva
Snaga
1200 W
Snaga (Watt)
1200
Niskotonac
15"
Impedancija
8 Ohm
Raspon frekvencija
46 Hz - 3 kHz
Boja
Plava
Akustika
Snaga RMS
300 W
Razina zvučnog tlaka (SPL)
97 dB
Razina zvučnog tlaka - SPL (dB)
97
Dimenzije i težina
Promjer (inch / palac)
15
Promjer
15"