Turbosound TS-15W300/8A Bas zvučnik / Subwoofer
Marka: Turbosound
Kod proizvoda: 813520
Marka: Turbosound
Kod proizvoda: 813520
- Tip: Bass, PA
- Snaga: 1200 W
- Impedancija: 8 Ohm
- Raspon frekvencija: 46 Hz - 3 kHz
- Promjer: 15"
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
15-inčni TS-15W300/8A niskofrekventni drajver pruža čvrste i snažne basove i nosi do 1200 W vršnog izlaza (300 W RMS), s frekvencijskim rasponom koji se proteže od 46 Hz do 3 kHz. Okvir od tlačno lijevanog aluminija iznimno je krut i lagan, što ga čini idealnim za korištenje kao zamjenski drajver – ili za postavljanje u posebno dizajnirana višesmjerna kućišta PA i subwoofera.