Revoltage Pulse 300 Column Sustav PA stupca
4,5/5
Kod proizvoda: 813646
Kao novo
4,5/5
Kod proizvoda: 813646
Kao novo
Na skladištu 1 kom
Ovaj proizvod trenutno nije moguće dostaviti u tvoju zemlju.
Sustav PA stupca Revoltage Pulse 300 Column Sustav PA stupca (Kao novo)
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
U njegovom srcu je 8-inčni woofer uparen s 2,5-inčnim visokokompresijskim drajverom, koji postiže vršnu snagu do 500 W (300 W RMS) s frekvencijskim rasponom koji se proteže od dubokih 20 Hz pa sve do oštrih 19 kHz. S maksimalnih 118 dB SPL, ispunjava sobu bez ikakvog napora.
Povezivanje je jednostavno. Bežično streamajte putem Bluetootha 5.0 s telefona ili tableta, priključite mikrofon ili gitaru putem kombiniranih XLR/6,3 mm ulaza, spojite vanjski izvor putem RCA ili 3,5 mm AUX ili lančano spojite XLR miks izlaz s ostatkom vašeg PA sustava. Imate dva PULSE300C? Upotrijebite gumb TWS Link za trenutno uparivanje u pravi stereo sustav.
Pet ugrađenih DSP predefiniranih postavki — Glavni, Hi-Fi, Monitor, DJ i Govor — znači da možete podesiti pravi zvuk za bilo koju situaciju u sekundama. Odvojene kontrole visokih tonova, basa i glasnoće kanala pružaju vam fino podešavanje koje vam je potrebno, dok vam univerzalno napajanje od 100–240 V pokriva sve u svijetu.
Što se nalazi u kutiji (glavne značajke):
Izlazna snaga 500 W vršne snage / 300 W RMS snage — napravljeno za srednje i velike prostore
Bluetooth 5.0 streaming — bežični prijenos do 10 metara
TWS Stereo Link — spojite dva uređaja za potpunu stereo postavku
5 DSP unaprijed postavljenih postavki — Glavni, Hi-Fi, Monitor, DJ, Govor
2x XLR/6,3 mm kombinirana ulaza — mikrofon, gitara ili linijski
RCA + 3,5 mm AUX ulazi — za vanjske audio uređaje
XLR miks izlaz — povezivanje s više zvučnika ili PA sustavom
8" woofer + 2,5" visokotonac s visokom kompresijom
Frekvencijski odziv: 20 Hz – 19 kHz | SPL max: 118 dB | Impedancija: 4 Ohm
Dimenzije: 435 x 290 x 625 mm | Težina: 16,45 kg
Univerzalno napajanje: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Namjena
Opcije
Zvučniki
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Da
Mikrofon
Nije
WiFi
Nije
Digitalni proces signala DSP
Da
EQ
2 Bands
Svojstva
Raspon frekvencija
60 Hz - 18 kHz
Snaga
1000 W
Boja
Crna
Niskotonac
8"
Visokotonac
2,5" (1 )
Zaslon
Materijal
Materijal zvučnice
Plastika
Ulazi i izlazi
Ulazi
Jack 3,5mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Izlazi
XLR
Ulaz za mikrofon
Da (2)
USB
AUX IN
Akustika
Snaga RMS
300 W
Snaga RMS (Watt)
300
Razina zvučnog tlaka (SPL)
118 dB
Napajanje
Radi na baterije
Napajanje
100 - 240V