Revoltage Core 200 Column Sustav PA stupca
4,5/5
Kod proizvoda: 813648
Kao novo
4,5/5
Kod proizvoda: 813648
Kao novo
Na skladištu 1 kom
Ovaj proizvod trenutno nije moguće dostaviti u tvoju zemlju.
Sustav PA stupca Revoltage Core 200 Column Sustav PA stupca (Kao novo)
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Ugrađeni media player podržava streaming putem USB-a, SD kartice i Bluetootha, tako da možete izravno reproducirati glazbu u pozadini bez zasebnog izvornog uređaja. Dva kombinirana XLR/6,35 mm mikrofonska/linijska ulaza s podesivim odjekom omogućuju reprodukciju vokala ili govora, dok stereo 3,5 mm linijski ulaz pokriva vanjske uređaje poput telefona ili prijenosnih računala. XLR linijski izlaz omogućuje vam napajanje drugog sustava ili stola za snimanje.
Što se nalazi u kutiji (glavne značajke):
Kompletan stupni PA sustav — subwoofer + stupni zvučnik + 2x odstojna modula
8" subwoofer s 4x 2,5" visokotoncem i stupnim zvučnikom
Modularni dizajn s utikačem — 3 prilagodljiva položaja visine
Ugrađeni media player — USB, SD kartica i Bluetooth prijemnik
2x mikrofonska/linijska ulaza — XLR/6,35 mm kombinirani priključak s podesivim efektom odjeka
1x stereo linijski ulaz — 3,5 mm priključak za vanjske uređaje
1x linijski izlaz — XLR panelni priključak, 3-pinski
TWS Stereo Link — uparite dva uređaja za pravi bežični stereo
Kontrole glavne glasnoće, pojačanja basa i razine ulaza
Funkcija pripravnosti — automatsko isključivanje nakon 30 minuta tišine
Ugrađeni limiter — štiti od preopterećenja i distorzije
Namjena
Opcije
Zvučniki
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Da
Mikrofon
Nije
WiFi
Nije
Digitalni proces signala DSP
EQ
2 Bands
Svojstva
Raspon frekvencija
60 Hz - 18 kHz
Snaga
500 W
Boja
Crna
Niskotonac
8"
Visokotonac
2,5" (1 )
Frekvencija ukrštanja (kHz)
0,35
Frekvencija dijeljenja
350 Hz
Zaslon
Da
Materijal
Materijal zvučnice
Plastika
Ulazi i izlazi
Ulazi
6,3mm Jack (2 x), Jack 3,5mm TRS, XLR (2 x)
Izlazi
XLR
Ulaz za mikrofon
Da (2)
USB
AUX IN
Utor za SD karticu
Akustika
Snaga RMS
200 W
Snaga RMS (Watt)
200
Razina zvučnog tlaka (SPL)
116 dB
Napajanje
Radi na baterije
Napajanje
100 - 240V