Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik
5/5
Kod proizvoda: 813728
Kao novo
Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik
5/5
Kod proizvoda: 813728
Kao novo
Na skladištu 1 kom
Ovaj proizvod trenutno nije moguće dostaviti u tvoju zemlju.
PA zvučnik Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik (Kao novo)
Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik
Zamjenski zvučnik od 12" savršeno je rješenje za održavanje najboljeg zvuka vaše opreme za zvuk uživo. Ovaj zvučnik od 250 W, 8 Ohma napravljen je za performanse. Svaki zvučnik američke standardne serije ima Eminenceovo ultra-čvrsto kućište od žigosanog čelika za nevjerojatnu izdržljivost. Pa ako trebate pouzdani zamjenski zvučnik s iznimnom...
Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Zamjenski zvučnik od 12" savršeno je rješenje za održavanje najboljeg zvuka vaše opreme za zvuk uživo. Ovaj zvučnik od 250 W, 8 Ohma napravljen je za performanse. Svaki zvučnik američke standardne serije ima Eminenceovo ultra-čvrsto kućište od žigosanog čelika za nevjerojatnu izdržljivost. Pa ako trebate pouzdani zamjenski zvučnik s iznimnom kvalitetom zvuka, nemojte tražiti dalje od zamjenskog zvučnika američke standardne serije Eminence Beta-12A.
Namjena
Vrsta magneta
Ferrite
Svojstva
Impedancija
8 Ohm
Snaga (Watt)
250
Snaga
250 W
Raspon frekvencija
43 Hz - 3,8 kHz
Boja
Crna
Akustika
Osjetljivost (dB)
98
Osjetljivost
98 dB
Dimenzije i težina
Promjer
12"