Celestion CDX14-3045 Tweeter 8 Ohm
Kod proizvoda: 812403
Kao novo
Kod proizvoda: 812403
Kao novo
Na skladištu 1 kom
Tweeter Celestion CDX14-3045 Tweeter 8 Ohm (Kao novo)
CDX14-3045 drajver je nadograđena verzija Celestionovog ranijeg CDX14-3040, HF kompresijskog drajvera, ovaj put sa dijafragmom od titana iz jednog dijela. Opet, ovo visokokvalitetno HF rješenje ima sposobnost upravljanja snagom povećanu na 120 W (mjereno prema AES standardu) i poboljšanu osjetljivost od 108 dB s nižom točkom križanja od 800 Hz...
  • Impedancija: 8 Ohm
  • Tip: PA
  • Snaga: 240 W
  • Vrsta magneta: Neodymium
  • Raspon frekvencija: 500 Hz - 20 kHz
  • Promjer: 1,4"
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
CDX14-3045 drajver je nadograđena verzija Celestionovog ranijeg CDX14-3040, HF kompresijskog drajvera, ovaj put sa dijafragmom od titana iz jednog dijela. Opet, ovo visokokvalitetno HF rješenje ima sposobnost upravljanja snagom povećanu na 120 W (mjereno prema AES standardu) i poboljšanu osjetljivost od 108 dB s nižom točkom križanja od 800 Hz (12 dB/oct). Osim toga, promjer CDX14-3045 također je smanjen, mjereći na kompaktnih 117 mm, što poboljšava blisko spajanje kada se koristi u višestrukim pogonskim aplikacijama.
Namjena
Tip
PA
Vrsta magneta
Neodymium
Svojstva
Impedancija
8 Ohm
Snaga (Watt)
240
Snaga
240 W
Raspon frekvencija
500 Hz - 20 kHz
Akustika
Snaga RMS
120 W
Osjetljivost
108 dB
Dimenzije i težina
Promjer (inch / palac)
1,4
Promjer
1,4"