dB Technologies ARENA SW15 Pasivni subwoofer
Kod proizvoda: 202482 (ARENASW15)
Prodaja je završila
Prodaja je završila
Pasivni subwoofer dB Technologies ARENA SW15 Pasivni subwoofer
Odabrati alternativu (2)
M20 pole mount, 8ohm, 130dB SPL max, opcionalni plavi kotači, 500W (1000W program), 40-150Hz, unutarnji crossover, Neutrik Speakon konektori. dimenzije: 470 x 600 x 600 mm. Težina: 34kg .
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Namjena
Tip
Subwoofer
Opcije
Zvučniki
1x 15 "
Svojstva
Niskotonac
15"
Visokotonac
Nije
Snaga
500 W
Snaga (Watt)
500
Akustika
Snaga RMS
500 W