- Tip: Concert Guitar
- Gornja ploča: Smrča
- Dno i stranice: Mahogany
- Vrat: Mahogany
- Prstohvat: Palisandrovo drvo
- Most/tremolo: Palisandrovo drvo
Cort AF510 Black Satin Jumbo akustična gitara
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Akustična gitara s oblikom koncertnog tijela i naprednim X-bracingom iz serije Standard koji nudi dobre performanse za početnike i hobiste. Veličina koncertnog tijela je manja i proizvodi više fokusiran i uravnotežen zvuk od dreadnaught s manje naglaskom na bas i jak sredinom sa jasnijim i slatkim highs. Ova zvučna ravnoteža tijela čini ga idealnim za odabir prsta, kao i solo single-note igranje. Vrh smreke pruža idealnu ravnotežu između snage i fleksibilnosti, a svestrani zvučni znak čini ga idealnim za razne glazbene žanrove i stilove igranja. Mahogany leđa i strane donose svijetli, ali prirodni zvuk s jakim i toplim srednjim podrucjem. Mahogany vrat čvrsto je povezan s zglobnim zglobom koji prenosi tjelesnu vibraciju i rezonancu na vrat bez gubitka energije i s puno detalja. Vrata su opremljena oklopom od ružinog drveta s 20 prstima i točkama. Širina matice je 43 mm. Ekskluzivni mramorni paneli od Cort poboljšava održavanje s većim kutom nogu od sedla do tijela, a istovremeno smanjuje napetost na žicama na vratu, što je manje umora prsta i poboljšanu igrivost. Visokokvalitetni premaz na žicama odupire se vlažnosti, prljavštini i znoju za dug životni vijek i poboljšanu igrivost. Žice su također posebno opremljene na ovom modelu. Crni dizajn u boji.
Gornja ploča: Smrča
Spruce top nudi svijetle, prodorne tonove s izvrsnom projekcijom i dinamikom. Zvuk je dobro uravnotežen, s jasnim visokim tonovima i čvrstim basom, dajući instrumentu prepoznatljivu rezonanciju i osjetljivost.
Vrat: Mahogany
Gitara ima vrat od mahagonija za izvrsnu snagu i stabilnost. Mahagonij je poznat po svojoj velikoj rezonanciji, pridonoseći toplom, bogatom tonu s prepoznatljivim srednjim rasponom.
Prstohvat: Palisandrovo drvo
Rosewood je tamno, gusto drvo koje nudi topao, bogat ton s izvrsnim odzivom i postojanošću. Pinkboard od ružinog drveta cijenjen je zbog svoje glatkoće i ugodnog osjećaja dok istovremeno nudi izdržljivost i dugotrajnost. Popularan je zbog svog bogatog zvuka i klasične estetike.
Finiš: uglađen
Sjajna završna obrada svakoj površini daje elegantan i luksuzan izgled. Ova vrsta završne obrade postiže se nanošenjem nekoliko slojeva laka ili smole, koji se zatim poliraju do visokog sjaja. To osigurava glatku, reflektirajuću završnu obradu, poboljšavajući boju i strukturu podloge. Sjajni završni sloj ne samo da poboljšava estetiku, već i štiti od prašine, vlage i sitnih ogrebotina.
Preferirana ruka
Izrez (cutaway)
Boja
Broj pragova
Most/tremolo
Boja prema proizvođaču
Black Satin
Gornja ploča
Dno i stranice
Vrat
Mahogany
Prstohvat
Palisandrovo drvo
Hardver
Finiš
Konstrukcija
Širina gornje kobile (mm)
Zemlja podrijetla
Kina
Dokumenti
Informacije o proizvođaču
Sigurnosne upute
Za odgovarajuće sigurnosne upute za proizvod pogledaj upute za uporabu
Produženo jamstvo na 3 godine
Povrat robe do 30 dana
Besplatna dostava od 169 €
Više od 3 milijuna kupaca
Profesionalna podrška
