Nedávno som si kúpil tento model A-49 a zistil som že sa dá používať aj bez počítača,a to tak že pokiaľ vlastníte nejaké stage-piano,alebo synth a máte k dispozícii usb výstup typu A tak ho len prepojíte z masterom a-49 môžete používať vlastnú GM-banku zvukov a pritom meniť ľubovolne meniť iné zvukové banky na svojom piane.Samozrejme A-49 môžete spojazdniť aj pomocou počítača ako udáva výrobca,ale trvá to asi 45minút,musíte klikať na kadejaké ikony -yes/no- atď... A ešte vám to zožerie 900-mega dát,-INFARKT
Na našoj stranici koristimo cookie da bi što najbolje iskoristili mogućnosti stranice i prilagiodili je vašim zahtjevima. Isto tako ih koristimo za pružanje korisnih alalta i opcija. Da bi iskoristili web stranice s punim konfortom, molimo vas da nam o ogućite korištenje “cookie” na našoj stranici.
Više informacija.